Міністр внутрішніх справ перебуває з робочою поїздкою у районі ООС

21.02.2022


19 лютого міністр внутрішніх справ Денис Монастирський перебуває із робочим візитом у Донецькій області. Очільник МВС відвідав Краматорськ і Новолуганське. Проінспектував несення служби і злагодженість підрозділів системи МВС.

«Учора відбувся жахливий обстріл дитячого садочка у Станиці Луганській. У цей момент там знаходилися діти, та на щастя, ніхто не постраждав. А про обстріл дізнався весь світ. Наслідки руйнувань за останні два дні є жахливими – постріли направлені на житлові масиви, де перебувають люди. За часи війни було зруйновано 4500 будівель і наразі 2500 відновлено», – зазначив Денис Монастирський. 

Міністру доповіли, що всі підрозділи системи МВС несуть службу в штатному режимі. Ситуація не проста, але контрольована. Підрозділи демонструють максимальну злагодженість і координацію роботи. Уже почали відновлювати руйнації від обстрілів останніх двох днів.

«Переконаний, що сьогодні весь світ дізнається про обстріл іноземних журналістів силами, які порушують Мінські домовленості. Я цивільна особа і сьогодні перший раз у житті, разом з вами, потрапив під обстріл. Саме завдяки вам люди, як в Україні, так і закордоном, можуть дізнатись, що зараз насправді відбувається в районі ООС. Дякую за вашу мужність і відданість професії», – подякував журналістам очільник МВС. 

Нагадаємо, 17 лютого, під час робочої поїздки до Донецької області, Голова держави і очільник МВС ознайомились з порядком бойового патрулювання кордону та організацією морської охорони в районі проведення ООС. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції