Підрозділи особливого призначення Нацполіції отримали нові службові автомобілі та оснащення

12.02.2022


Представники відділу технічної допомоги правоохоронним органам Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні передали КОРДівцям автомобілі та оснащення для високоточної стрільби. Передані техніка і оснащення дозволять спецпризначенцям якісно виконувати свої професійні обов’язки, пов’язані з розкриттям злочинів, протидіяти злочинності, охороняти спокій та безпеку громадян.


Захід відбувся 11 лютого. Передача автомобілів на базі Mercedes-Benz Sprinter та спорядження для високоточної стрільби відбулася в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка стійкого розвитку підрозділів особливого призначення «КОРД» Національної поліції України». У заході взяли участь перший заступник Голови Нацполіції Михайло Кузнєцов та старший радник з реформування правоохоронних органів відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Френк Херберт.
Перший заступник глави Нацполіції Михайло Кузнєцов зазначив, що отриманий транспорт і спорядження покращать технічні можливості підрозділів «КОРД». Відтак це сприятиме виконанню спецпризначенцями завдань в рамках антитерористичної діяльності та  знешкодження злочинних елементів, зокрема — злочинних угруповань, «злодіїв у законі», боротьби з наркозлочинністю тощо.

«Нам передали оптичні приціли, балістичні калькулятори та спеціалізовані автомобілі, які будуть використовуватися для боротьби зі злочинністю, та тактичні прилади нічного бачення», - зазначив Михайло Кузнєцов, висловивши вдячність американським партнерам за плідну співпрацю і постійну підтримку Національної поліції України. 

За словами старшого радника з реформування правоохоронних органів відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Френка Херберта, підтримка проєкту триває з 2015 року. 

«Ми раді підтримувати спеціальний підрозділ «КОРД», який проводить в Україні найтяжчі, найскладніші поліцейські операції для захисту людей України та для забезпечення громадського порядку», - повідомив Френк Херберт.

Під час заходу його учасники обговорили подальшу співпрацю у форматі проведення тренінгів для українських поліцейських. Такі навчання допоможуть підвищити рівень готовності спецпризначенців до виконання службових завдань.

Нагадаємо, 20 січня у Гостомелі на території аеропорту «Антонов» пройшли тактико-спеціальні навчання з залученням  спецпризначенців КОРД, ППОП, кінологічної та  вибухотехнічної служб поліції Київщини спільно із СБУ та ДСНС.  

Управління комунікації Національної поліції України

фото Андрія Новицького, МВС України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції