Поліцейські забезпечили охорону публічного порядку під час вшанування пам'яті загиблих внаслідок обстрілу міста бойовиками

11.02.2022


Сім років минуло від скорботної дати, коли з боку проросійських терористичних угруповань був здійснений обстріл мирних жителів мікрорайону «Східний» міста Бахмут. Від ворожих снарядів постраждали будівлі школи, дитячого садочку, приватні будинки, були зруйновані комунікації.

У ту страшну п’ятницю загинули хлопчик Єгор Молодецький, який назавжди залишиться другокласником та молода мати Марина Кремезна, яка своїм тілом накрила доньку Майю та стала матір’ю-берегинею.

В пам’ять про ті події про загиблих земляків на подвір’ї Бахмутської ЗОШ №4 зібралися керівництво Бахмутської громади, вчителі, учні, жителі громади.

Під час заходу поліцейські у складі піших патрулів забезпечували  охорону публічного порядку та безпеки. Правопорушень не допущено.

#publicorder_Donetskpolice

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції