Поліцейські встановлюють обставини смерті чоловіка в Бахмутському районі

06.02.2022


Тіло чоловіка виявили у дачному будинку, за яким він наглядав. За фактом розпочато кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

Сьогодні, 5 лютого, до чергової частини поліції Бахмута звернувся 63-річний чоловік про те, що у своєму дачному будинку, розташованому в одному з населених пунктів Бахмутського району, він виявив тіло чоловіка.

За вказаною адресою одразу прибуло керівництво поліції Бахмута, слідчо-оперативна група поліції, криміналіст. Поліцейські виявили тіло чоловіка з вогнепальним пораненням голови. Встановлено, що загиблим є 46-річний чоловік, який доглядав за вказаним дачним будинком.

З місця події слідчі вилучили речові докази та рушницю, яка була в руках загиблого. Все направлено на проведення відповідних експертиз. Встановлено, що всі речі та ключі від помешкання були на місці.

Розпочато кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, з додатковою кваліфікацією «самогубство»). Досудове розслідування триває. Повні обставини смерті чоловіка встановлюються.

Бахмутський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції