У Бахмуті поліцейські провели нараду з керівниками об’єктів критичної інфраструктури щодо дій у випадку повідомлення про замінування

04.02.2022


У адміністративній будівлі поліції Бахмута правоохоронці провели нараду з керівниками об’єктів критичної інфраструктури щодо дій у випадку повідомлення про замінування. 

Керівництво поліції Бахмута  розповіло учасникам заходу, що, у зв’язку з надходженням до поліції регіону за останній час великої кількості неправдивих повідомлень про замінування, правоохоронці розробили новий алгоритм реагування на інформацію такого змісту.  

Розроблений новий алгоритм реагування на повідомлення про ймовірні замінування, дозволить значно краще взаємодіяти з керівниками зазначених у повідомленнях об’єктів, і, в подальшому, це дасть позитивний результат як по забезпеченню безпеки, так і по запобіганню недоцільним витратам матеріальних та людських ресурсів, які залучаються для реагування на хибні повідомлення.

За словами учасників наради на сьогоднішній день такий алгоритмом дій актуальний, щоб без зайвої паніки реагувати на вказані повідомлення та при цьому забезпечувати нормальне функціонування всієї міської інфраструктури.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції