Поради від поліції: як вберегтися від кишенькових злодіїв

04.02.2022


Аби не стати жертвою «кишенькарів», поліція радить дотримуватися простих правил безпеки. Яких саме – читайте далі.

•    Їдучи у переповненому громадському транспорті, тримайте сумочку перед собою, аби вона постійно була у полі зору. Найкраще – оберніть застібкою до себе і притисніть до тіла.

•    Не носіть мобільні телефони у зовнішніх кишенях, на поясі, у чохлах на шнурку чи липучці. Їх можна легко зірвати чи навіть зрізати.

•    Найчастіше ваші кишені можуть спустошити під час посадки у транспорт. Зазвичай, кишеньковий злодій заходить останнім і, витягнувши гаманець, буквально у останню мить перед закриттям дверей зіскакує з підніжки, аби утекти.

•    Будьте насторожі, якщо поруч з вами з’явилася людина непримітної зовнішності з перекинутим через руку плащем або светром. Кишенькарі досить часто використовують одяг у якості «ширми» прикриваючи ним руку, яка порпається у чужій сумочці. 

•    Досить часто зловмисники «працюють» на ринках, користуючись тим, що людина  відволікається на вибір та примірку обновки і послаблює свою пильність. Тому будьте особливо уважні у таких місцях. Якщо ви йдете за дороговартісною покупкою, краще не беріть з собою одразу всю суму коштів. Оберіть бажану річ, приміряйте, а коли остаточно визначитесь із покупкою, тоді йдіть за коштами. Завдяки такій маленькій хитрості виз можете вільно гуляти павільйонами, не переживаючи на власний гаманець.

•    Якщо ви користуєтесь кредитними картами замість готівки – в жодному разі не зберігайте пін-код разом із картою у  гаманці. Навіть якщо злодій поцупить гаманець, він не зможе скористатися картою без коду. 

Будьте пильними!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції