У Бахмуті поліцейські обговорили питання попередження домашнього насильства

02.02.2022


Начальник відділу превенціі поліції Бахмута Кемран Арзіманов провів робочу нараду с представниками Бахмутського міського центру соціальних служб та управління молодіжної політики та служби у справах дітей Бахмутськоі міської ради на тему боротьби та протидії домашньому насильству. 

Основна мета заходу – налагодження взаємодії між правоохоронцями та структурними підрозділами Бахмутської міської ради щодо попередження насильства в сім’ї. 

Учасники зустрічі  обговорили ситуацію в регіоні та проблеми, які виникають у сфері протидії домашньому насильству та наданні допомоги постраждалим.

На заході підіймалося питання взаємодії та своєчасного інформування про випадки вчинення насильства в сім’ї, залучення до таких випадків спеціалістів мобільної групи з надання допомоги потерпілій особі, а також заходи, що застосовуються до кривдника, який вчинив домашнє насильство.

По закінченню заходу учасниками наради було досягнуто домовленості про співпрацю стосовно заходів запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції