Поліція притягнула до відповідальності мешканця Торецька за скоєння домашнього насильства

02.02.2022


Через постійні конфлікти з колишньою дружиною поліцейські неодноразово складали відносно 54-річного чоловіка адмінматеріали. Після чергового факту було відкрито кримінальне провадження.

Протягом минулого року дільничним поліцейським неодноразово надходили скарги відносно місцевого мешканця. Чоловік систематично вживав алкоголь, сварився та ображав свою колишню дружину.  

Після кожного такого повідомлення правоохоронці збирали матеріали та притягували агресора до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Але кривдник не виправлявся та продовжував скоювати відносно жінки домашнє насильство. Під час виїзду на черговий виклик по допомогу поліцейські притягнули його до кримінальної відповідальності.

За фактом відкрито кримінальне провадження  за ст. 126-1 (Домашнє насильство)  Кримінального кодексу України. Зокрема, її санкції передбачають арешт на строк до 6 місяців, до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на строк до 2 років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції