Поліцейські піклуються про безпеку дітей під час дистанційного навчання

01.02.2022


Поліція проводить профілактичні заходи, спрямовані на недопущення нещасних випадків серед підлітків. Поліцейські закликають дорослих приділяти належну увагу дітям.

У зв’язку з карантином учні 5- 11 класів наразі навчаються дистанційно. Залишені без нагляду, діти шукають пригод у покинутих будівлях, на річках та в інших небезпечних місцях. Щоб убезпечити школярів від різних загроз, поліція вживає в цей період посилених превентивних заходів.

Так, інспектори ювенальної превенції спільно з рятувальниками провели рейд по покинутим будівлям міста, які можуть привернути увагу підлітків. Мета таких рейдів - попередження нещасних випадків серед молоді.

Поліцейські нагадують батькам про те, що екстремальні фото серед молоді наразі в моді. Вони люблять робити селфі на висотках і мостах. Аби уберегти дитину від можливих травм, треба  заборонити їй грати в небезпечних місцях, на будмайданчиках, на висоті.

Шановні батьки! Виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції