Поліцейські Донеччини пройшли останній етап підготовки до впровадження пілотного проекту «Custody Records» у Кураховому

31.01.2022


Правоохоронці, які будуть задіяні в роботі з інформаційною підсистемою «Custody Records», відпрацювали алгоритми дій та взаємодію між підрозділами під час затримання особи. Інформаційні та практичні навички надавали представники Управління дотримання прав людини Нацполіції України. Вже наступного тижня пілотний проєкт буде впроваджено у новому відділі поліції.

Минулого року було розпочато підготовку до впровадження системи «Custody Records» у дев’яти підрозділах поліції Донеччини. Зокрема, у Маріуполі, Краматорському, Бахмутському та Покровському районах.
На сьогоднішній день відділ поліції №2 (Курахове) Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області пройшов всі етапи підготовки до запуску пілотного проєкту. Нова адмінбудівля приведена до відповідного технічного стану, забезпечена необхідними інфраструктурними умовами. Також створено систему відеонагляду 24/7, внесено зміни до структури поліції, а саме введення посад і призначення інспекторів з дотримання прав людини, підключено до інформаційної підсистеми «Custody Records» поліцейських, дотичних до процесу затримання.

 

Останній етап підготовки до запуску проєкту правоохоронці територіального підрозділу пройшли  27 січня.

Тренерами особового складу виступили представники Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олена Дмитращук та Сергій Сидоров.

затримання, роль інспектора з дотримання прав людини та інших поліцейських долучених до затримання особи та її супроводу, роботу в інформаційній підсистемі тощо. Крім того, проаналізували досвід підрозділів поліції інших областей, де вже впроваджено пілотний проєкт.

Вже 2 лютого поточного року заплановано старт проєкту «Custody Records» у відділі поліції Курахового.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції