На Донеччині правоохоронці вилучили з незаконного обігу понад 3,6 тисячі літрів фальсифікованого алкоголю

28.01.2022


Загальна сума вилученого фальсифікату сягає 650 тисяч гривень. 

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Донецькій області, слідчі обласної поліції спільно з працівниками прикордонного загону Донецької області та спецпризначенцями КОРД провели санкціоновані обшуки за місцями зберігання, реалізації фальсифікованої алкогольної продукції та мешкання порушників. Вилучили 3641 літр алкоголю з наліпками логотипів різних українських товаровиробників, а також 100 тисяч гривень, «чорнові» записи та марки акцизного податку України з ознаками підробки.

Як з’ясували правоохоронці, налагодили підпільний бізнес мешканці міста Костянтинівка. Вони реалізовували підакцизну продукцію через роздрібну торговельну мережу міста та області. Пропонували «алкоголь» як у скляній тарі, так і у тетрапаках «Bag-in-Box».

Загальна вартість вилученої у порушників продукції сягає 650 тисяч гривень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює Донецька обласна прокуратура.

Раніше повідомляли про вилучення на Буковині фальсифікату на мільйон гривень.

Нагадаємо, що на території країни продовжується операції «Акциз», в межах якої поліцейські проводять заходи з протидії нелегальному обігу підакцизної продукції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції