Поліцейські встановлюють шахраїв, які ошукали мешканку Бахмута

26.01.2022


7 тисяч гривень зникли з банківського рахунку жінки після телефонної розмови із незнайомцями, які назвалися працівниками банку. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, яким за такі дії загрожує до 3-х років обмеження волі.

Потерпіла розповіла, що напередодні їй зателефонував невідомий номер і повідомив, що її банківську картку може бути заблоковано. Далі на зв'язок вийшов невідомий чоловік, який назвався співробітником банку та повідомив, що для розблокування банківської картки потрібно назвати певну інформацію по карті та код. Після виконання цих дій на її номер прийде смс-повідомлення про розблокування картки. Заявниця виконала всі інструкції співрозмовника. Проте обіцяного повідомлення жінка так і не отримала, а лише виявила на своєму рахунку відсутність 7  тисяч гривень.

Наразі правоохоронці вживають всі необхідні заходи для встановлення осіб зловмисників.

Працівники поліції звертаються до громадян із застереженням не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам. На жаль, неможливо передбачити, яка наступна злочинна ідея виникне в аферистів і яку нову схему вони реалізують. Тож якщо вам у телефонній розмові незнайомці пропонують розблокувати банківську картку, краще відмовтеся від такої пропозиції та зверніться до найближчої установи банку, аби вирішити ваше питання.

Будьте максимально пильними та обережними, не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за ваш рахунок!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції