Керівництво превентивного блоку поліції Бахмута налагоджує комунікацію з громадою

21.01.2022


Правоохоронці провели робочу зустріч з головами квартальних комітетів Бахмутської територіальної громади. Головна мета зустрічі – звіт про результати роботи дільничних офіцерів поліції за 2021 рік, налагодження комунікації та тісної співпраці.

Зустріч за участю керівництва превентивного блоку поліції Бахмута та голів квартальних комітетів відбулась у адміністративній будівлі Бахмутської міської ради.

Начальник сектору дільничних офіцерів поліції Бахмута зауважив, що комунікація та співпраця з населенням на засадах партнерства є ефективним превентивним заходом, який дозволить разом зробити нашу громаду безпечною.

"Під час зустрічі були озвучені проблемні питання, які найбільше турбують наших громадян і стосуються роботи поліції на тій чи іншій території обслуговування. Спільно ми обговорили ці проблеми та намітили шляхи їх вирішення. Адже, завдяки такій співпраці, ми зможемо налагодити тісну взаємодію із населенням та поліпшити правопорядок в нашому місті", - зазначив начальник сектору дільничних інспекторів поліції Бахмута Дмитро Пономаренко.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції