Поліцейські Торецька звітували перед мешканцями «безпечних будинків»

15.07.2021


Спілкування з городянами проводили дільничні офіцери поліції за результатами роботи з початку 2021 року. Всього в Торецьку на даний час функціонує 7 «безпечних будинків» та два «безпечних навчальних заклади».

Під час звітів було доведено до всіх присутніх стан оперативної обстановки на території обслуговування відділення поліції, в тому числі в районі розташування безпечних будинків. Результати боротьби правоохоронних органів зі злочинністю та іншими правопорушеннями, у тому числі пов’язаними з домашнім насильством та учиненими відносно осіб похилого віку.

Дільничні офіцери поліції роз’яснювали мешканцям, як не потрапити у пастки шахраїв, при цьому розповідали про шахрайські схеми за допомогою якої злочинці виманюють гроші у пенсіонерів.

Під час звіту були визначені та обговорені проблемні питання щодо роботи поліції та шляхи їх вирішення. Також доведено до відома ужиті поліцією заходи із запобігання та протидії правопорушенням та підвищення рівня довіри населення до поліції.

#publicorder_Donetskpolice

Поліція Торецька

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції