Поліцейські Бахмута з початку року задокументували 362 адміністративних та розкрили 32 кримінальних правопорушення скоєних в публічних місцях

15.07.2021


З метою виконання розпоряджень керівництва ГУНП області, підвищення публічної безпеки та порядку на вулицях міста, відповідно до вимог основних положень стратегії розвитку діяльності відділів охорони публічної безпеки Управління превентивної діяльності ГУНП області на території м. Бахмут постійно поводиться робота, направлена на забезпечення безпеки середовища, населення, об’єктів громадського відвідування та відпочинку.

В середньому щодоби на службу з охорони публічної безпеки заступає до 6 нарядів, без урахування посиленого варіанту несення служби та під час проведення масових заходів.

З початку 2021 року силами піших нарядів було задокументовано 362 адміністративних та розкрито 32 кримінальних правопорушення скоєних в публічних місцях, в тому числі по «гарячим слідам», встановлено 2 особи, які перебували у розшуку та 1 особа, причетна до незаконних збройних формувань.

Поліція міста Бахмута і надалі завжди стоятиме на охороні публічної безпеки керуючись виключно принципами законності, чесності, професіоналізму та самовідданості.

#publicorder_Donetskpolice                                                                                 

Бахмутський районний відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції