Поліцейські Торецька з початку року задокументували 166 адміністративних та розкрили 15 кримінальних правопорушень скоєних в публічних місцях

14.07.2021


З метою виконання розпоряджень керівництва ГУНП області, підвищення публічної безпеки та порядку на вулицях міста, відповідно до вимог основних положень стратегії розвитку діяльності відділів охорони публічної безпеки Управління превентивної діяльності ГУНП області на території обслуговування поліції Торецька постійно поводиться робота, направлена на забезпечення безпеки середовища, населення, об’єктів громадського відвідування та відпочинку. В середньому щодоби на службу з охорони публічної безпеки заступає до 6 нарядів по 4 - 12 працівників поліції (без урахування посиленого варіанту несення служби та під час проведення масових заходів), постійно діє сумісний автопатруль з працівниками поліції охорони.

З початку 2021 року силами піших нарядів було задокументовано 166 адміністративних та розкрито 15 кримінальних правопорушень скоєних в публічних місцях, в тому числі по «гарячим слідам», встановлено 6 осіб, які перебували у розшуку та 2 особи, причетні до незаконних збройних формувань.

Поліція міста Торецька і надалі завжди стоятиме на охороні публічної безпеки керуючись виключно принципами законності, чесності, професіоналізму та самовідданості.  

#publicorder_Donetskpolice

Поліція Торецька

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції