Правоохоронці Бахмута проінспектували родини у с. Зайцеве, які опинились в складних життєвих обставинах

13.07.2021


Комісія у складі інспектора ювенальної превенції поліції Бахмута та спеціалістів соціальних служб відвідали 3 таких родини. На одну з матерів поліцейські склали протокол за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей. 

Всього в селище мешкають 6 родин, які потребують уваги соціальних служб. Під час рейду були обстеженні побутові умови проживання, забезпечення продуктами харчування, одягом та предметами гігієни неповнолітніх дітей, а також проведені профілактичні бесіди із батьками на предмет попередження насильства в родині.

В одному з випадків відносно 30-річної матері поліцейськими були складений адмінпротокол за  ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та надано термін для усунення недоліків.

Поліцейські вкотре звертаються до батьків, опікунів, піклувальників, пам'ятайте, що ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей — тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Бахмутський районний відділ поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції