46 квартирні крадіжки розкрили з початку року оперативники Бахмута

16.06.2021


Надійні замки, міцні двері, решітки на вікнах, встановлення сигналізації та доброзичливі сусіди – такі засоби допоможуть захистити вашу оселю від крадіїв. Поліція радить подбати про безпеку власного житла, а в разі проникнення в домівку – відразу звертатися до поліції. 

З початку року в Бахмуті  зареєстровано 87 факти квартирних крадіжок, з яких 46 розкрито.  В основному, квартирні крадії проникають до житла шляхом підбору ключа, або зламу замка спецприладами чи саморобними пристроями, або знявши двері з петель. Щодо приватних будинків, то до них найчастіше зловмисники обирають шлях через вікно. 

Найелементарніші правила безпеки, які допоможуть убезпечити ваше житло: двері повинні бути надійні та відкриватися назовні. Також доцільно встановити камеру відеоспостереження у під’їзді та при можливості обладнати квартиру системою сигналізації. У разі, коли ви стали жертвою квартирних крадіїв, відразу телефонуйте за номером «102». Окрім цього, не варто заходити в кімнату, порушувати обстановку місця події й торкатись до речей. Можливо квартири ваших сусідів обладнані камерами відеоспостереження, ця інформація буде корисною поліції. Також, у разі викрадення речей або техніки, які мають документи та номерні знаки, їх необхідно надати правоохоронцям для впізнання викраденого майна.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції