Поліцейські нагадують: як захистити дім або квартиру від злодіїв

16.06.2021


Оперативники Бахмута надають поради: які заходи потрібно вжити, щоб захистити свої володіння від проникнення сторонніх осіб.

Поліція нагадує, дієвими методами є: встановлення камери відеоспостереження ( у будь-який час можливо подивитись та прослухати, що діється в квартирі чи біля будинку), встановити відеоглазок ( кожного разу, коли спрацьовує датчик руху на сходовому майданчику, включається режим зйомки), встановлення гратів на вікнах, встановлення ручок на вікнах із замками ( цей метод ускладнює потрапляння у квартиру через вікна), встановлення плівкового броньованого скла ( такий захід захистить скло навіть від удару сокирою, а плівка з дзеркальним відображенням не дозволить зазернути в середину та здійснити розвідку обстановки), встановити незвичайний дзвінок ( дзвінок з автовідповідачем, який імітує собачий лай), встановлення датчиків розмикання ( якщо двері або вікно, на яких встановлений датчик, відкривається, спрацьовує голосний звуковий сигнал та пристрій відсилає СМС на телефон власника).

Також, простий і дієвий спосіб вберегти своє майно – поставити квартиру під охорону пульта централізованого спостереження поліції охорони. Після проникнення в житло сигнал з електронних датчиків поступає на пульт диспетчера та вже через 3-5 хвилин приїжджає наряд зі зброєю.

Зазвичай викрадачі обходять стороною ті квартири, до яких не можна проникнути швидко. Адже чим більше злодій витрачає часу, тим більше вірогідності бути спійманим. Тому завдання господаря – максимально ускладнити злочинцям вхід в оселю.

Дерев'яні вхідні двері з одним замком - гарантія того, що всі коштовності та гроші в будинку дуже швидко можуть стати власністю зловмисника. Набагато краще – броньовані двері з декількома видами замків. Це затримає злодія на певний період.

Вікна слід захистити гратами, а також непогано обладнати їх протизламною фурнітурою, яка затримає небажаного гостя приблизно на 15 хвилин.

Добрі відносини з сусідами - ще один захист від потенційних зловмисників. Якщо потрібно виїхати надовго, попередьте про це кількох мешканців будинку, яким ви довіряєте. Вони доглянуть за квартирою, поки вас немає.

Світло в квартирі (будинку) буде відлякувати злодіїв - значить хтось перебуває вдома. Можна залишити світло в одній кімнаті або попросити рідних чи сусідів регулярно вмикати його.

До того ж, можна налаштувати телевізор так, щоб він самостійно включався в певні години доби.

Нерозчищений сніг або опале листя біля двору – ознака, що господарів вдома немає. Тому виїжджаючи надовго, попросіть рідних або сусідів доглянути за подвір’ям. Протоптана доріжка у снігу допоможе відвернути увагу злочинців.

Також, не варто заздалегідь повідомляти у соцмережах про відпустку або іншу тривалу подорож. Це може привернути увагу злочинців.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції