«Обережно шахраї!». Правоохоронці Торецька провели для пенсіонерів міста пізнавальну лекцію про шахрайства

15.06.2021


Як захистити себе, своїх близьких та знайомих від шахрайських пасток, а також що треба робити, якщо ви все ж таки потрапили на «гачок» зловмисників, розповіли співробітники поліції Торецька.

Профілактика - ключ до безпеки, тому правоохоронці приділяють особливу увагу проведенню профілактичної роботи з жителями регіону, в першу чергу, з людьми похилого віку.

Адже саме відносно них частіше відбуваються шахрайства. Ці люди більш довірливі і шахраї цим користуються. Щоб убезпечити людей від злочинних посягань, поліцейські роз'яснюють їм основні правила безпечної поведінки, дотримання яких допоможе їм не стати жертвами шахраїв, крадіїв та інших зловмисників.

Сьогодні такі профілактичні бесіди відбулися в Торецьку.

Розмовляючи з людьми похилого віку, поліцейські рекомендували їм бути більш пильними, не відкривати двері незнайомим людям, питати документи, коли невідомі представляються співробітниками соціальних служб. Застерегли від покупок у незнайомих людей, а також радили уважно ставитися до дзвінків від незнайомих осіб. Правоохоронці попередили, що трапляються випадки шахрайських дзвінків, коли повідомляють, що з близькими людьми трапилася біда - вони потрапили в ДТП або лікарню і просять гроші за надання допомоги.

Поліцейські роздали жителям прифронтового населеного пункту профілактичні листівки, які наочно і в доступній формі попереджають про способи вчинення шахрайства та про те, як від них уберегтися. Також у пам’ятках надруковані телефони екстрених служб і організацій, куди можна звернутися по допомогу в будь-який час доби.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції