Провідний університет - партнер поліції Донеччини, запрошує на навчання

15.06.2021


Донецький державний університет внутрішніх справ - заклад вищої освіти Центральної та Східної частини України. Перед випускниками шкіл та молоддю представлена нова унікальна концепція університету з підготовки фахівців з права, економіки та безпеки.

Університет надає можливість отримати престижну вищу освіту за напрямами: право, правоохоронна діяльність, економіка (спеціалізація - економічна безпека підприємств), публічне управління та адміністрування. ⠀⠀

Освітні ступені: бакалавр та магістр. ⠀

Наукова ступінь - доктор філософії в галузі права.

Форми навчання - держбюджет і контрактна форма.

Діти з не підконтрольних територій вступають за спрощеною процедурою.

До занять залучаються викладачі-практики з глибоким юридичним та економічним досвідом: судді вищих судів, адвокати, депутати, юристи, поліцейські.

Студенти додатково отримують сертифікати, що дають можливість досягнення успішної кар'єри від юридичної, економічної площини до сфери державного управління.

Міжнародні студентські обміни та подвійні дипломи вже є реальністю для академічного середовища провідного вишу.

Гуртожитки готельного та змішаного типу, мегасучасні зали та аудиторії , інформатичні системи та фітнес комплекси - це запорука успіху студентів та курсантів.

Контакти:

Офіційний сайт: https://dnuvs.in.ua

Приймальна комісія:⠀⠀

097-907-01-07

066-678-78-80

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції