Оркестр поліції Донеччини виступив на фестивалі духових оркестрів

15.06.2021


Поліцейський оркестр став одним з чотирьох бендів, які влаштували музичний марафон на честь річниці визволення Маріуполя від незаконних збройних формувань. Мешканці, які під час карантинних обмежень скучили за живою музикою, дуже тепло приймали артистів.

Фестиваль відбувся на Театральній площі в Маріуполі, де грали відразу чотири колективи – оркестри поліції Донецької області, Національної гвардії (в/ч 3057 Маріуполь та 3035 Слов’янськ), а також духової те естрадної музики Маріупольської камерної філармонії.

Поліцейські порадували маріупольців яскравою програмою, де перепліталися патріотичні пісні, українська популярна музика та світові хіти. Музиканти запропонували репертуар на будь-який смак: від головної теми з фільму «Пірати Карибського моря» до гімну поліції Донеччини.

Оркестр поліції серед інших вирізняло те, що він має одразу чотирьох солістів, і глядачі мали змогу насолоджуватися улюбленими піснями у виконанні квартету.

«Це перший живий виступ оркестру після року карантину. Мешканці сприймали нас дуже тепло, казали, що скучили за піснями, за атмосферою музичного свята. Маріупольці чекають, коли відновляться виступи оркестрів у міських парках, і ми будемо дуже раді дарувати слухачам гарну українську музику», - зазначила керівниця оркестру ГУНП в Донецькій області Олена Чебаненко.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції