Як вберегтися від квартирних крадіжок?

14.06.2021


Злодії до дрібниць вивчають розпорядок дня усіх мешканців облюбованої квартири, користуються системою спеціальних позначок, стежать за вікнами, показниками електролічильників тощо. Одним словом, зломом квартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартні засоби захисту.

Ми часто запрошуємо до будинку чи квартири малознайомих людей і ця безпечність є нашим першим ворогом. Ніколи не демонструйте де у вас в дома стоять гроші та прикраси. І взагалі не тримайте цінні речі та великі суми грошей в дома для цього є відповідні установи наприклад банки.

Як убезпечитись від крадіжок

1. Не залишати ключі від квартири в “обумовленому місці” (під килимком, на коробці дверей тощо), не передавати їх стороннім особам.

2. Загубивши хоча б один із ключів, терміново міняти замок чи циліндровий механізм.

3. Не зберігати в квартирі в одному місці значні суми грошей, ювелірні вироби. Обмежити коло людей, яким відомо про цінності у вас вдома.

4. Пам’ятати, що найчастіше злочинці шукають гроші у шафах під постільною білизною, сервантах, книгах, одязі, вазах, у побутових приладах на кухні.

5. Якщо ви самі вдома, не впускати в квартиру незнайомих осіб, особливо вночі. Попередити про це дітей.

6. Виходячи з квартири, зачиняти вхідні двері на всі замки.

7. Обирати двері, звертаючи увагу на їхню товщину і вагу. Дверей має бути двоє. Замки повинні бути різних типів, а петлі – заховані всередину, щоб злодії не могли підважити їх ломом. Якщо двері мають недостатню товщину листкового заліза, то навіть найбільш надійні замки можна вирізати, відкриваючи їх, як консервну бляшанку.

8. Потоваришувати з сусідами, особливо пенсіонерами, які, перебуваючи вдома, зможуть періодично наглядати за вашою оселею.

9. Встановити систему сигналізації.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції