Поліція розшукує аферистів, які ошукали літню жінку

11.12.2020


13 тисяч гривень втратила 83- річна пенсіонерка довірившись незнайомому чоловіку, який назвався лікарем. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Вчора в поліцію звернувся чоловік та повідомив, що його літню мати  обдурили невідомі особи. Повіривши голосу з телефону, жінка втратила останні гроші.

Шахраї зіграли на найдорожчому – материнських почуттях. А перед фразою «ваш син потрапив у ДТП, терміново потрібні гроші» досить було назвати будь-яке ім’я і представитися лікарем.

Ошелешена жінка  одразу була готова на все. Вона навіть не подумала, щоб сісти в таксі та повезти гроші синові на лікування, натомість віддала їх якомусь посереднику.

Забравши 13 тисяч гривень, шахраї перестали виходити на зв’язок.

Шановні громадяни! Поліція закликає утриматися від необдуманих рішень. Людям активно дзвонять шахраї, які не є лікарями, поліцейськими, податківцями тощо.

Якщо вам дзвонить так званий лікар, то чітко запам’ятайте, запишіть його ім’я та лікарню, де начебто перебуває ваш син. Після цього скажіть, що зараз зберетеся з думками та кладіть слухавку. Навіть якщо невідомий голос вимагає не припиняти зв’язок.

Одразу набирайте номер телефону саме цієї лікарні і запитайте чи працює у них такий лікар та чи доставляли їм людей, які постраждали внаслідок ДТП. Не забудьте також подзвонити безпосередньо «постраждалому».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції