Поліція Бахмута з’ясовує обставини отримання тілесних ушкоджень місцевою мешканкою

05.05.2020


У Бахмуті в січні поточного року невідома особа, ймовірно, спричинила ДТП, внаслідок чого тілесні ушкодження отримана 48-річна жінка. Поліція розшукує осіб,можливих свідків події та чоловіків, які доставили жінку до лікарні.

За словами начальника поліції Бахмута Ярослава Меженного в ніч з 23 на 24 січня поточного року близько 24-ї години  до міської лікарня міста Бахмут двоє невідомих чоловіків доставили жінку з тілесними ушкодженнями, характерними при ДТП.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення обставин ймовірного отримання жінкою тілесних ушкоджень, осіб, причетних до події, а також осіб чоловіків, які доставили громадянку до лікарні.

Звертаємось до усіх небайдужих громадян, якщо ви володієте стали свідком ймовірного ДТП, або знаєте чоловіків, які доставили потерпілу до лікарні, прохаємо вас відгукнутись та звернутись до чергової частини Бахмутського відділу поліції, за телефонами: 050-473-30-55, 102 або в інший зручний для вас спосіб.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції