В Світлодарську поліцейські та соцпрацівники вилучили 3 дітей з родини, де батьки забули про свої обов’язки

21.11.2019


З початку року поліцейські вже притягували до відповідальності матір дітей за невиконання батьківських обов’язків та надавали час на виправлення. Але результати чергової перевірки виявились незмінними - в оселі антисанітарія, брудний одяг, відсутність нормальної їжі. Така ситуація в родині стала підставою для вилучення неповнолітніх та розміщення їх у Центрі соціально-психологічної реабілітації.

Взагалі в родині виховується 3 неповнолітніх дітей - двоє дівчат 8 та 14 років та 4-річний хлопчик.

Цього разу  поліцейські  та представники служби у справах дітей Бахмутської районної адміністрації та соціальної служби виявили антисанітарні умови, брудні та поламані іграшки, брудний посуд, повний безлад та відсутність нормального харчування для дітей. Крім того, діти мали ознаки захворювання й потребували медичної допомоги. Зважаючи на ситуацію в родині, співробітниками ювенальної превенції разом з фахівцями служби у справах дітей було вирішено тимчасово вилучити дітей у батьків та помістити до Центру соціально-психологічної реабілітації, де їм буде надано необхідну допомогу.

30-річна мати та 43-річний батько дітей  притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції