У Костянтинівській школі відкрили музейну кімнату поліції

30.09.2019


Предмети поліцейського екіпірування, криміналістичне обладнання, елементи форменого одягу та макети боєприпасів стали експонатами шкільної музейної кімнати. Усі ці предмети мають сформувати в школярів загальне уявлення про службу в поліції.

Сьогодні, 30 вересня, у Костянтинівській школі № 6 відбулося урочисте відкриття музейної кімнати поліції. Завітали на захід й ініціатори її створення – керівництво Костянтинівської поліції на чолі з начальником територіального підрозділу поліції Наталею Козінцевою.

Правоохоронці розповіли школярам про призначення предметів, що стали музейними експонатами, про особливості роботи поліцейських та продемонстрували відеофільм про діяльність поліції Донеччини.

«Звичайні будні поліцейських, як правило, залишаються поза лаштунками, а значить - поза увагою громадян. – зазначила керівник відділення поліції. - А музейна кімната поліції допоможе і дітям і дорослим глибше зрозуміти всі тонкощі правоохоронної служби.»

Макети боєприпасів, представлені в міні-музеї, мають не тільки задовольнити зацікавленість дітей і підлітків. Головне, щоб у разі виявлення справжніх небезпечних предметів, школярі їх упізнали та поводилися відповідно до правил безпеки.

Міні-музей створено за ініціативи працівників Костянтинівського відділення поліції та підтримки директора школи № 6 Олександра Резніченка.

Сьогодні об'єкт лише починає свою діяльність, але, безумовно, невдовзі він стане цікавим місцем для учнівської молоді міста.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції