В Соледарі поліцейські вилучили боєприпаси

27.05.2019


Чоловік знайшов небезпечні предмети на території Красної гори та переніс їх до свого місця мешкання в м. Соледар,  де зберігав їх тривалий час.  І лише вихідними вирішив здати до поліції. Майже 400 набоїв калібром 7,62 мм та гранату Ф-1 вилучено, загрозу нейтралізовано.

До оперативників поліції Бахмута звернувся  26-річний мешканець Соледару,  який повідомив що знайшов гранату та набої на території Красної Гори. Вибухонебезпечний арсенал заховав за місцем свого мешкання в Соледарі.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили гранату Ф-1 без запалу та 357 набоїв калібром 7,62 мм. Зі слів чоловіка, коли знайшов, вирішив залишити собі про всяк випадок, тому приніс до себе. Але з часом змінив свою думку і  наважився повідомити про знахідку правоохоронцям.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.263 Кримінального Кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

У той же час, згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини.

Поліцейські нагадують: зберігання таких предметів може призвести до страшних наслідків, стати причиною травм та загибелі невинних людей.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції