Більше 20 тисяч гривень вдалося виманити шахраям у трьох мешканців Бахмутського району

16.05.2019


Один з потерпілих «визволяв сина з тюрми», ще двох громадян ошукали інтернет-продавці. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, які незаконно заволоділи чужими коштами.

Так, вчора до чергової частини поліції Бахмута звернувся мешканець Миронівсього із заявою про те, що незнайомий чоловік обманним шляхом заволодів грошима його батька. Виявилась, що чоловік потрапила в пастку до шахрая. Так, до потерпілого подзвонив незнайомець, який назвався співробітником поліції й повідомив, що його син побив людину і тепер може сісти в тюрму. «Слідчий» додав, що ситуацію можна вирішити і запропонував свої послуги за певну «винагороду» - 20тисяч гривень. Розгублений чоловік погодився й перевів гроші на вказаний незнайомцем рахунок. Після цього чоловік пообіцяв передзвонити за півгодини, однак його дзвінка потерпілий так і не дочекався. А коли вечором син повернувся з роботи  і з подивом почувши від батька про свою «пригоду», негайно звернувся до поліції.

Цього ж дня до правоохоронців звернувся 37-річний чоловік, який поскаржився на те, що його ошукав продавець одного з інтернет-сайтів. Виявилось, що потерпілий замовив на сайті з купівлі-продажу велосипед, розрахувався за нього та так і не отримав. Як тільки 3500 тисяч гривень опинились на рахунку «продавця», його телефон виявився вимкненим, а оголошення видаленим. Зрозумівши, що ані товару, ані грошей йому ніхто не поверне, потерпілий вирушив до поліції.

Мешканка Соледару також здійснила покупку меблів через інтернет і теж залишився без грошей, і без замовлення. Здобиччю інтернет-шахрая стали 1000 гривень, які той отримав, пообіцявши вислати товар. Коли термін їх отримання сплинув, а спроби зв’язатися із «продавцем» виявились безрезультатними, жінка звернулася за допомогою до правоохоронців.

Наразі за всіма випадками шахрайства слідчими відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

А правоохоронці вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції