У Бахмуті правоохоронці виявили наркоаграрія

14.05.2019


Співробітники кримінальної поліції Бахмута отримали оперативну інформацію, що місцева мешканка вирощує коноплі. Поліцейські завітали до подвір’я 50-річної жінки, де виявили незаконні посіви нарковмісної рослини. Кущі конопель були доглянуті та підгорнуті.

До поліції Бахмута надійшла оперативна інформація про те, що місцева мешканка на своїй земельній ділянці незаконно вирощує наркотичні рослини. Для перевірки інформації поліцейські навідалися за вказаною адресою.

В ході проведення заходів правоохоронці виявили та вилучили 18 кущів конопель. Жінка ретельно доглядала рослини. 50-річна зловмисниця повідомила, що вирощувала коноплі для особистого вживання.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ст.310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції