Добровільне роззброєння: в Бахмуті громадянин здав до поліції мисливський карабін

29.04.2019


Нагадуємо мешканцям про спецзаходи з добровільного роззброєння, які триватимуть до кінця квітня. Будь-яка зброя є джерелом небезпеки.

Впродовж квітня на території регіону як і всій Донеччини триває місячник добровільної здачі зброї. Такі заходи дають змогу громадянам уникнути кримінальної відповідальності та попередити нещасні випадки, які можуть трапитися в разі використання небезпечних предметів.

Так днями місцевий мешканець дізнавшись із ЗМІ про «місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки» звернувся до поліції та видав мисливський карабін «Форт 202».  

Поліцейські нагадують, що незаконне зберігання вибухонебезпечних предметів карається до 7 років позбавлення волі. Проте згідно ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України громадянин, який добровільно здав зброю, звільняється від кримінальної відповідальності.

В разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи в районних відділеннях поліції або в дозвільну систему ГУНП в Донецькій області.

Якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, повідомити про це на лінію «102».

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції