На вокзалі Бахмута поліцейські виявили чоловіка, який намагався вивезти на мирну територію артилерійський порох

29.04.2019


Заборонені предмети вилучені, загроза для мирних громадян нейтралізована. Чоловікові загрожує кримінальна відповідальність.

Вихідними під час несення служби на автовокзалі Бахмута поліцейські під час звичайної перевірки документів у  35 - річного чоловіка, виявили ретельно захований артилерійський порох.

Наразі заборонені предмети вилучено і буде спрямовано на експертизу. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за незаконне зберігання боєприпасів (ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України). Максимальне покарання, передбачене санкцією вказаної статті, - до 7 років позбавлення волі.

Правоохоронці вкотре нагадують мешканцям та гостям міста про небезпеку, що криється при необачному поводженні з боєприпасами та зброєю. Добровільне роззброєння передбачає звільнення від кримінальної відповідальності згідно з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції