Поліцейські Бахмута повернули додому неповнолітнього втікача

29.11.2018


Майже добу поліцейські розшукували 15 -річного хлопця, який вирішив спробувати доросле життя. Правоохоронці повернули хлопця до родини, а його мати притягнули до відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

Днями до працівників поліції звернулась 41- річна мати дитини та повідомила про те, що втратила зв'язок зі своїм неповнолітнім сином, який не повернувся додому і зник в невідомому напрямку.

За попередньою інформацією було відразу встановлено, що хлопець міг направлятись у бік Слов’янська, тому поліцейські ювенальної превенції відразу виїхали за межі Бахмута на пошуки мандрівника.  І вже вчора ввечері він був знайдений на вокзалі Слов’янська.  

Як з’ясувалось хлопець вирішив спробувати «доросле життя», та вирішувати самостійно де і як проводити своє дозвілля.

Офіцери  повернули втікача додому. А мати притягнули до відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

Закликаємо батьків постійно контролювати місце знаходження власних дітей, цікавитися їх оточенням та колом спілкування. Пам’ятайте: якщо дитина вчасно не з’явилася додому і ніхто не знає про її місце знаходження, необхідно негайно звернутися до поліції.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили дитину, яка явно перебуває без супроводу дорослих, повідомте до поліції за телефоном «102». Не будьте байдужими до дитячої долі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції