У Бахмуті вилучено наркотики на півмільйона гривень

24.11.2018


Відра, банки, пластикові ємності – власник гаража, в яких було проведено обшукові заходи, розфасував подрібнені коноплі, однак мету зберігання значного їх обсягу оперативникам пояснити відмовився. За фактом вилучення розпочато кримінальне провадження.

Маючи «на руках» оперативну інформацію про те, що раніше засуджений за розбій мешканець Бахмута зберігає наркотичну речовину, оперативники розпочали документування за відкритим кримінальним провадженням.

Його кульмінацією стало проведення обшукових заходів спільно з представниками карного розшуку ГУНП в Донецькій області, під час яких було вилучено ємності різного обсягу з марихуаною.

38-річний господар проведенню слідчих дій не заважав, однак співпрацювати з правоохоронцями відмовився. Походження та призначення наркотиків буде встановлено в ході досудового розслідування.

Підозрюваному інкримінується ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції