Оперативники Бахмута викрили злочинну групу, на рахунку якої грабежі, крадіжки та угони

23.11.2018


До складу угрупування входили троє осіб. Зловмисники під погрозою ножа відбирали майно у перехожих на вулиці та «обчищали» квартири, також встановлена їх причетність до викрадення скутеру. В ході операцій «Крадіжка» та «Автомототранспорт» поліцейські затримали серійних викрадачів.

Розслідуючи серію крадіжок, розшуковці встановили, що на рахунку злочинної групи також грабежі та угон. Усього – щонайменше п’ять майнових злочинів.

Ініціатором угрупування виявився 21-річний місцевий мешканець. Його спільники – неповнолітній бахмутчанин та 24-річний мешканець сусідньої Запорізької області. Свої злочини зловмисники продумували наперед, використовували заходи конспірації. Їм навіть вдалося викрасти велосипед з балкону, розташованому на другому поверсі багатоповерхівки.

А вуличні грабежі чоловіки скоювали за одним сценарієм: підходили до перехожих, вимагали майно, а якщо громадяни не виконували їх вимоги – погрожували ножем.

На цьому вони не зупинилися і для того, щоб стати більш мобільними, викрали скутер зі стоянки, що охороняється.

«В рамках операції, спрямованої на протидію викрадення чужого майна та крадіжок автомототранспорту, вдалося вийти на злочинну групу. Усі члени угрупування затримані. Під час проведення слідчих дій у чоловіків було виявлено частину викраденого майна, яка після проведення необхідних слідчих дій буде повернута законним власникам», - розповів начальник сектору кримінальної поліції Бахмутського відділу поліції майор поліції Костянтин Романюк.

Відомості за всіма фактами внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), ч.2. ст. 186 (Грабіж) та ст. ч.1 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування. Затримані перевіряються на причетність до аналогічних злочинів на території регіону.

Бахмутський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції