Поліцейські Бахмута затримали чоловіка, який поцупив срібні монети

12.11.2018


34- річний бахмутчанин вкрав колекційні монети та здав їх у ломбард, а отримані злочинним шляхом гроші витратив на спиртне. За вчинене чоловіка очікує до трьох років позбавлення волі.

Нещодавно до поліції Бахмута звернувся місцевий мешканець з повідомленням про крадіжку старовинних монет. Як встановили правоохоронці, крадій зайшов до оселі, звідки викрав три срібні монети з колекції заявника.

Під час проведення оперативних заходів було встановлено і затримано підозрюваного – ним виявився 34-річний місцевий житель, який неодноразово навідувався до помешкання заявника. Не маючи постійного місця роботи і пристрастившись до алкоголю, чоловік нічого кращого не вигадав, як стати на злочинний шлях.

Після проведення усіх необхідних слідчих дій майно буде повернуто законному власнику.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції