Поліцейські Бахмута розшукали і повернули додому 11-річну дівчинку

03.11.2018


Працівники поліції повернули додому 11-річну мешканку Соледару. Напередодні ввечері дівчинка не повернулась додому з прогулянки.

Сьогодні зранку з заявою про зникнення онуки звернулася мешканка Соледару. Жінка повідомила, що вчора  ввечері її онука пішла гуляти і досі не повернулася додому. До поліції жінка звернулась не одразу, так як родина  вирішила шукати дитину самотужки.

На пошуки зниклої дитини задіяли особовий склад поліції.

Поліцейські перевіряли під’їзди будинків, підвальні приміщення, місця масового скупчення людей, ігрові заклади та вокзали, перевіряли дружні стосунки.

Через годину пошуків дитину знайшли у подружки.

За словами малолітньої, вона відчуває себе дорослою. тому вирішила заночувати у подруги, не повідомивши про це своїх близьких. З нею поліцейські провели профілактичну бесіду та розповіли про небезпеку, яка могла чекати на неї.

Відносно матері працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Жінці загрожує штраф від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі зникнення дитини, радимо батькам oдрaзу звeртaтися до пoлiцiї. Цe дaсть змoгу пришвидшити пошуки та зaпoбiгти вaшiй дитинi стaти жeртвoю прaвoпoрушeнь.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції