У Бахмуті поліцейські були вимушені тимчасово забрати дитину у недбайливої матері

02.11.2018


14-річну дитину направлено дитячої лікарні у Бахмуті. Таке рішення було прийнято співробітниками районної служби у справах дітей та через те, що матір не створила належних умов для життя власної доньки. А відносно горе-матері інспекторами ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції був складений протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Отримавши повідомлення від небайдужих громадян про те, що 14-річна мешканка Бахмутського району ходить неохайна, просить їжу та речі у сусідів, а її матері на це байдуже, правоохоронці разом із представниками районної служби у справах дітей вирушили за місцем проживання родини. Під час візиту перевіряючих 14-річна дівчина знаходився вдома, та мала ознаки захворювання. В самому ж будинку було брудно, холодно, електрика відрізана через борги за енергоспоживання, продукти харчування теж відсутні. Матір, яка ніде не працює та виховує дитину самотужки пояснень на цей раз не мала. 35-річна горе-матір розуміючи, що її дитина хворіє не зверталася до медиків для її лікування. Але після розмови з правоохоронцями жінка дала свою згоду, аби її донечку було відправлено до медичного закладу для перевірки стану здоров’я.

Відносно жінки був складений адмінпротокол. Перевіряючі надали їй термін на виправлення й пообіцяли повернутися з перевіркою.

Шановні громадяни, якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, просимо звертатися до інспектору ювенальної превенції сектору превенції найближчого до вас відділення поліції або телефонувати «102». Сюди ж можна повідомити інформацію стосовно жорстокого поводження із дітьми. За допомогою можуть звертатися й самі діти, які потрапили у складну життєву ситуацію.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції