Поліцейські Бахмута виявили небезпечну схованку

12.09.2018


Прогулянка по лісопосадці привела 40-річного чоловіка з с. Покровське Бахмутського району до знахідки вибухових предметів. Чоловік проігнорував необхідність повідомити поліцію про надзвичайну подію та заховав боєприпаси на власному городі.

До оперативників Бахмута надійшла інформація про можливе зберігання небезпечних предметів одним із мешканців села Покровське. З метою перевірки  повідомлення та, у разі підтвердження, попередити трагедію, правоохоронці без зволікань вирушили за вказаною адресою.

Як виявилося, 40–річний чоловік знайшов боєприпаси в лісопосадці поблизу села. Шукач пригод зберіг собі патрони 235 шт. калібром - 5,45 м.м., 415 шт. калібром  7,62 м.м., гранату Ф - 1 та вишибні заряди - 67 шт. На щастя, внаслідок цікавості та необачного поводження героя з небезпечними предметами ніхто не постраждав.

Дана подія отримала попередню правову кваліфікацію за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції