В Бахмуті у продуктовій посилці для ув’язненого виявлено наркотик

07.08.2018


З початку року правоохоронці Бахмута припинили 12 спроб передачі наркотиків до слідчого ізолятора.

Способи переправити наркотики до спец установи стають щораз більш вигадливі. Найчастіше їх намагаються надіслати чи передати в посилках та бандеролях.

Так, до чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від співробітників установи виконання покарань про те, що в кімнаті для передач в продовольчій посилці у пачці зі спеціями виявлено поліетиленові згортки з наркотичною речовиною.

На виклик негайно прибула слідчо-оперативна група.

Посилка надійшла на ім’я 33-річного ув’язненого за особливо тяжкий злочин. За словами чоловіка, він не знає, яким чином наркотик опинився в передачі для нього.

Наразі речовий доказ вилучено та відправлено на експертизу. Особу відправника та деталі події з’ясують слідчі.

Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції