В Бахмуті оперативники ліквідували незаконний пункт прийому металобрухту

21.06.2018


Металеві ваги, зошит із розрахунковими записами, гроші та металобрухт вилучили поліцейські у дворі приватного домоволодіння, при цьому власник не зміг надати жодних дозвільних документів. Розрахунки проводились за готівку, що також заборонено законодавством.

Співробітники Бахмутського відділу поліції  продовжують боротьбу з незаконними пунктами прийому металобрухту. Сьогодні  правоохоронці ліквідували ще один.

Правоохоронці отримали інформацію про те, що в приватному домоволодінні  21- річний чоловік організував метало прийомку  без відповідного дозволу.

У ході перевірки отриманої інформації були зібрані незаперечні докази, що підтверджують факт незаконної діяльності вказаного громадянина, після чого суд санкціонував проведення обшуку.

При огляді території було виявлено та вилучено металобрухт, вантажні ваги, зошит із записами та гроші. Вилучені гроші вказують на те, що чоловік  вів розрахунок за готівку, що також є порушенням чинного порядку здійснення операцій з металобрухтом.

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 213 «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом» Кримінального кодексу України. За подібне правопорушення передбачено покарання від штрафу до обмеження волі на строк до одного року.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції