Мешканка Соледара повірила в добрий намір «співробітника банку», через що втратила більше 9 тисяч гривень

19.06.2018


43-річна жінка під час телефонної розмови із «представником банківської установи» повідомила реквізити своєї банківської картки і вже через хвилину отримала смс про зняття всього грошового залишку. Поліцейські встановлюють особу шахрая.

До чергової частини Бахмутьского відділу  поліції надійшла заява від мешканки м. Соледар про те, що її ошукали невідомі. З’ясувалось, що потерпілій зателефонував незнайомець і сказав, що скоро їй буде перераховано пенсію і що б не було проблем, потрібно перевірити банківські реквізити рахунку. Для цього жінка повинна назвати цифри, зображені на своїй картці та її пін-код. Потерпіла так і зробила та майже тієї ж миті їй надійшло смс-повідомлення, що з її рахунку знято 9 тисячі 500 гривень. Ошукана жінка намагалась передзвонити «співробітнику банку», щоб з’ясувати чому так сталося, але його телефон не відповідав. Тоді вже потерпіла звернулась в поліцію.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 3-років обмеження волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції