Підсумки відпрацювання Бахмутської оперативної зони: зупинено 37 водіїв в стані сп’яніння

19.06.2018


З 14 по 17 червня тривало оперативно-профілактичне відпрацювання з безпеки дорожнього руху на автодорогах Бахмутської оперзони. Пріоритетним напрямком було виявлення водіїв у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Загалом задокументовано 88 порушень правил дорожнього руху.

Мета відпрацювання - профілактика аварійності і травматизму на дорогах. За час проведення вищевказаних заходів, на території обслуговування Бахмутського відділу поліції ГУНП в області дорожньо-транспортних пригод з постраждалими не зареєстровано. У заходах були задіяні 8 груп реагування патрульної поліції.

У Костянтинівці поліцейські зупинили таксиста, який перебував під дією наркотиків. Даний факт підтвердив і лікар-нарколог. При цьому в салоні автомобіля знаходився пасажир. Правопорушник був негайно відсторонений від керування автомобілем.

Всього було виявлено 37 водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння. Вони притягнуті до відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні порушення «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

На порушників чекають штрафи у розмірі від 10200 гривень та позбавлення прав на 1 рік. А якщо виявиться, що водій протягом року вже притягувався до відповідальності за керування транспортом в стані сп’яніння, то йому загрожує 20400 гривень штрафу з позбавленням прав вже на 3 роки.

Шановні учасники дорожнього руху! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте уважними та обережними – на дорогах діти. Бережіть своє життя та життя оточуючих.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції