Рятуючи сина, пенсіонер з Бахмута віддав шахраям 30 тисяч гривен

16.06.2018


Дзвінок на мобільний телефон  76-річному чоловіку пролунав вранці. Чоловічий голос повідомив, що його сина затримали працівники поліції за скоєння дорожньо-транспортної пригоди. За «вирішення» проблеми матері запропонували розрахуватися грошима.

Втративши від отриманого повідомлення здоровий глузд, чоловік намагався точно виконати всі умови, аби врятувати рідну людину. Пенсіонер повідомив, що у нього є 30000 гривен і сам запропонував негайно їх віддати. Через деякий час потерпілий переказав гроші на вказану зловмисником банківську карту. Лише згодом він зателефонував своєму синові, аби дізнатися, чи вирішилося питання з його затриманням. Лише тоді чоловік зрозумів, що його ошукали.

Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (Заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою).

У Бахмуті розгорнуто широку інформаційну кампанію проти шахраїв. Для боротьби з цим видом злочинів правоохоронці використовують усі можливі способи: проводять виступи в ЗМІ, розміщують білборди, оголошення, брошури, листівки. В цьому поліцейським допомагають діти з молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських». Не зважаючи на вжиття цих заходів, деякі з містян все ще довіряють незнайомцям та віддають їм останні кошти.

Поліцейські попереджають! Якщо вам зателефонував невідомий і повідомив про неприємну ситуацію, що нібито сталася із кимось із ваших родичів чи близьких, поцікавтеся в останніх, чи все у них гаразд, і негайно телефонуйте на номер «102», тим більш, якщо вони представляються поліцейськими чи співробітниками інших правоохоронних структур.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції