В поліції Костянтинівки відбувся день відкритих дверей

13.06.2018


З метою профорієнтації, виховання патріотизму у молодого покоління працівники Костянтинівського відділення поліції влаштували для школярів «День відкритих дверей». До правоохоронців завітали учні та вчителі місцевих шкіл.

Під час екскурсії дітям розповіли про роботу чергової частини поліції, показали куди надходять усі повідомлення про злочин чи правопорушення, розповіли як його реєструють і як повинні діяти працівники поліції, що вирушають затримувати, наприклад, озброєного злочинця.

Не оминули поліцейські і тем наркоманії, куріння та алкоголю, оскільки чимало злочинів скоюється людьми, що знаходяться у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння . Вкотре правоохоронці наголосили і про поведінку учнів за межами дому та школи, нагадали про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху та розповіли про наслідки їх ігнорування.

Неабияке пожвавлення у гостей викликало – знайомство зі зброєю та спеціальними засобами, які використовує поліція у своїй діяльності. Організатори зустрічі запропонували всім охочим приміряти на себе бронежилет і шолом, потримати у руках щит, гумовий кийок, та вогнепальну зброю, яка є на озброєнні у правоохоронців.

Правоохоронці нагадали дітлахам, що запорукою гарного відпочинку під час літніх канікул є сумлінне дотримання правил безпечного перебування біля водоймищ, у побуті та на проїжджій частині. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції