В Торецькій поліції пройшов день відкритих дверей

04.06.2018


Діти з пришкільного табору місцевої школи №3, навіть не здогадувались, як для них пройде сьогоднішній день.

Пізнавальну екскурсію для малюків провели поліцейські ювенальної превенції разом з Лігою майбутніх поліцейських, міським центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді та службою пробації. Інспектори Торецького відділення поліції провели екскурсію по адміністративній будівлі відділення, розповівши про структуру поліції та специфіку роботи служб.

У цей день школярі вперше роботу такого складного механізму, як відділ поліції. Про існування деяких з підрозділів школярі раніше навіть не здогадувалися. Тому знайомство з їх співробітниками стало особливо пізнавальним. Діти були дуже задоволені, а деякі висловили бажання у майбутньому стати до лав поліції.

Малечі продемонстрували засоби індивідуального захисту та активної оборони, гості вперше побачили спеціальні засоби та зброю, які поліцейські використовують у своїй повсякденній діяльності. Поліцейські розповіли як не стати жертвою злочину, що викликало непідробний інтерес. Діти виявили неабияку зацікавленість до роботи правозахисників.

«Ми сподіваємося, що дехто з сьогоднішніх маленьких гостей в свій час прийдуть працювати в поліцію, служити та захищати спокій громадян і надалі маємо намір запровадити подібні заходи, як добру та корисну традицію, як для дітей так і для нас самих», - зазначила інспектор ювенальної превенції Ганна Афанасьєва.

Торецьке відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції