Поліцейські Бахмута знайшли хлопця, який сам блукав містом

03.02.2018


Правоохоронці працювали майже 5 годин та знайшли дитину неушкодженою. Причиною з якої хлопець опинився на вулиці, була жага до самостійного «дорослого» життя.

Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення від батьків про те що, їх 13 - річний син не повернувся додому з прогулянки і його місцезнаходження невідомо.

На пошуки дитини оперативний черговий орієнтував весь особовий склад поліції. Правоохоронці встановили родинні та дружні зв'язки юного мандрівника, відпрацювали вулиці, занедбані будинки, лісосмуги. Ситуація погіршувалася темним часом доби, і вже близько 23 години поліцейські знайшли мандрівника в центрі міста, на значній відстані від дому.

В ході бесіди з хлопцем співробітники поліції встановили, що хлопчик сам не хотів повертатись додому, і погуляти по довше на вулиці мотивуючі своєю дорослістю.

Наразі з сім’єю працюють правоохоронці. Відносно батьків було складено адмінпротокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Поліція звертається до всіх громадян: якщо зник ваш родич або близька людина не гайте часу, відразу повідомляйте про це в поліцію. Це значно збільшує шанси розшукати ваших близьких якомога швидше.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції