За добу мешканці Бахмутської оперативної зони віддали шахраям понад 10 тисяч гривень

03.02.2018


Незважаючи на численні застереження правоохоронців чергові жертви шахраїв позбулись власних грошей. В даних випадках аферисти поповнили свої рахунки на суму понад 10 тисяч гривень.

В трьох випадках мешканці Бахмута, Костянтинівки та Торецька потрапили на гачок шахраїв. В першому випадку мешканець Бамхута намагався придбати в Інтернеті  запчастини на автівку. Чоловік перерахував продавцю кошти 9 тис гривень, однак потім зв'язок з володарем оголошення був втрачений.

У Костянтинівці та Торецьку отримавши СМС – повідомлення про те що їх банківські картки заблоковані, жінка та чоловік відразу зв’язалась телефоном з так званим «представником» банку та надав усю необхідну для зняття грошей інформацію, залишивши шахраям значну суму грошей.

Вкотре поліцейські застерігають мешканців міст, та пропонують ознайомитись та переказати близьким наступні правила :

1.Ніколи і ні за яких обставин не повідомляйте термін дії карти, її CVV-код і, тим більше, ПІН-код стороннім особам;

2.Ніколи не повідомляйте ці дані навіть співробітникам банків (пін-код знаєте тільки ви і більше ніхто)

2. Не довіряйте карту третім особам, не залишайте її без нагляду, не записуйте ПІН-код в легкодоступних місцях (тим більше на самій картці).

3. Негайно повідомляйте в банк про втрату або крадіжку платіжної картки.

4. Не залишайте дані про себе і свою карту на інтернет-сайтах, ані в оголошеннях, ані при розрахунках.

5. Не використовуйте для оплати в інтернеті карти, на яких постійно перебувають великі суми грошей. Краще завести для таких цілей окрему «карту для інтернету» і переводити туди рівно стільки грошей, скільки потрібно для оплати покупки, прямо перед її здійсненням.

6. Підключайтеся до sms-банкінгу, і банк буде надсилати звіти про всі операції по рахунку.

7. Установіть ліміт зняття готівки з карти: добовий і на кожну операцію.

Якщо Ви стали жертвою шахраїв, необхідно звернутися до поліції та обов’язково зв’язатися з банком, повідомити про шахрайство та заблокувати рахунок, який використовували шахраї. Крім того, поліція радить також зв’язатися з оператором мобільного зв’язку, повідомити про шахрайство та заблокувати номер, з якого телефонували шахраї.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції