Поліцейські Бахмутської оперативної зони не припиняють вести інформаційну війну проти шахраїв

02.02.2018


Сьогодні, під час публічного інструктажу, правоохоронці, які заступили на охорону публічного порядку, отримали завдання розповсюдити серед містян інформаційні листівки «Обережно, шахраї».

Не зважаючи на численні попередження поліції, випадки шахрайств відносно мешканців регіону – не рідкість. Аферисти під різними приводами відбирають десятки тисяч гривень у довірливих громадян.

Правоохоронці Бахмута, за підтримки засобів масової інформації, не припиняють боротьбу з аферистами. Проводячи роз’яснювальну роботу спільно з громадськими помічниками головний акцент правоохоронці роблять на людей похилого віку. Бо, як показує практика, більший відсоток жертв шахраїв перепадає саме на цю версту населення.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними. Не піддаватися на провокації аферистів та нагадує про те, що якщо на ваш телефон надходять сумнівні повідомлення або дзвінки з вимогою повідомити ваші особисті дані (номер банківської карти, пін-коди, термін дії), або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, і відразу телефонуйте за номером "102".

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції