Поліцейські та учасники громадських формувань спільно забезпечуватимуть правопорядок та безпеку громадян на вихідних

26.01.2018


На публічному щотижневому інструктажі керівництво кожного підрозділу поліції визначило найбільш ефективну розстановку сил та засобів та довів особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення громадської безпеки.

Чергові наряди, які цілодобово нестимуть службу, аби громадяни спокійно провели вихідні, спрямовані на своєчасне припинення диверсійних дій, виявлення та затримання осіб, причетних до незаконних збройних формувань, припинення незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та наркотичних речовин.

Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів та осіб, які перетинають блокпости, а також забезпеченню публічної безпеки у місцях великого скупчення людей, площах міст, паркових зонах.

Окремою задачею для нарядів було розповсюдити серед містян інформаційні листівки «Обережно, шахраї». Не зважаючи на численні попередження поліції, випадки шахрайств відносно мешканців регіону – не рідкість. Аферисти під різними приводами відбирають гроші у довірливих громадян.

Правоохоронці Бахмута, за підтримки засобів масової інформації, не припиняють боротьбу з аферистами. Проводячи роз’яснювальну роботу серед населення, головний акцент поліцейські роблять на людей похилого віку. Основне – розмістити такі пам’ятки у всіх містах масового відвідування громадян, поблизу терміналів, банкоматах, на дошках оголошеннях та безпосередньо доводити рекомендації громадянам під час особистих розмов.

  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції